KOMBİ MONTAJI

Kombi Montajı
Kombi Montajı  konusunda Çorlu ve Tekirdağ çevresinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız, kombi montajında güvenilir seçeneklerle hareket etmektedir. Bu kategoride gerekli olan resmi izinler, şirketimiz tarafından alınmıştır. Doğal gaz konusunda güvenilir çözüm üreten şirketimiz, montaj işlemini seri bir şekilde yapıyor.

Hermatik veya yoğuşmalı bütün kombiler uzmanlık alanımıza girmektedir. Kombi montajı işlemleri kısa sürede bitirilmektedir. Aynı gün kombinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Montaj sonrası elemanlarımız cihaz kullanımı konusunda gerekli bilgileri vermektedir. Cihazı verimli kullanabileceğiniz yöntemleri elemanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

İlk Aşama Projedir

Kombilerin montaj işlemi resmi proje ile gerçekleştirilmektedir. Bu konuda mühendisler projeyi hazırlamaktadır. Hazırlanan projeler doğal gaz şirketine sunulur. Şirketin projeyi onaylaması ile birlikte doğal gaz tesisatı döşenir. Petek, borular ve kombi cihazı, projeye göre döşenmeye başlar. Proje bazı durumlarda doğal gaz şirketi tarafından kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda yeniden proje hazırlanır. Kombinin yeri veya kombinin çıkışı konuları problem olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yeni bir projenin hazırlanması gerekir.

Firmamız, ev, fabrika, apartman, site ve imalathane gibi birçok kategoride hizmet vermektedir. Apartmanlar için özel ortak kombi seçeneklerinde de pratik montaj hizmeti sunmaktadır. Genel veya özel bütün kombiler için etkili montajlama seçenekleri sunuyoruz.

Tesisatın Döşenmesi

Doğal gaz tesisatı ilk aşamada döşenmektedir. Odalar, banyo, mutfak ve koridor gibi yerlere tesisat ulaştırılır. Bu aşamadan sonra petekler takılır. Öncelikle doğal gazın evin kapısına gelmiş olması gerekir. Gerekli izinlerin alınmasından sonra tesisat döşeme işlemine geçilmektedir. Doğal gaz tesisat döşeme işleminde sırayı petekler almaktadır.

Peteklerin döşenmesinin ardından en son aşama cihazın montajıdır. Bu işlem resmi prosedüre yapılmaktadır. Bu konuda deneyimli ve yetkili elemanlarımız, kısa sürede kombi montajı işlemini gerçekleştirmektedir. Montaj işlemlerinin yanı sıra kombinin yerinin değiştirilmesi de resmi prosedüre göre yapılabilir. Eskiyen kombinin yerine yenisini pratik bir şekilde montajlıyoruz. Bütün bu işlemler doğal gaz şirketinin prosedürüne göre yapılmaktadır.

Montaj işleminin ardından kombinin çalışma performansı test edilir. Bu işlem öncesinde tesisata su verilir. Sızıntı kontrolü yapılır ve cihazın basıncı kontrol edilir. Su basıncı 1,5-1,7 seviyesinde olması gerekir. Basınç, alttaki su vanası yardımıyla uygun seviyeye getirilir. Kombi çalıştırılır ve çalışma mekanizması hakkında bilgi verilir. Apartman, ev ve ofis için en uygun modelleri tercih edebiliriz. Daireniz için verimli olacak şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kombide güvenilir çözüm seçenekleri öncelikli konudur. Bu konuda yeterli tecrübeye ve belgelere sahip firmalar tercih edilmelidir. Firmamız, bu kategoride yeterli tecrübeye sahiptir. Kombinin montajı konusunda güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran ekiplerimiz, kış aylarında rahat etmenizi sağlıyor. Kış aylarında kombinizin değişmesi gerekirse, hızlı ve güvenilir çözümleri tercih ediyoruz. Acil kombi değişimi işlemleriyle kış aylarında rahat edebilirsiniz.

Güvenli ve Etkili Çözüm

Firmamız kombi konusunda güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Montaj işlemlerinde projeye göre hareket etmektedir. Havalandırma, cihazın çıkış borusunun döşenmesi gibi işlemler de hizmet programımızda yer alıyor. Cihaz konusunda uzman olan ekiplerimiz, cihazın işlevi konusunda bilgi verebilmektedir.

Pratik, etkili ve konusunda deneyimli elemanlarımız, güvenilir kombi hizmetini kısa sürede gerçekleştirmektedir. 7/24 servis hizmetiyle yılın her gününde pratik çözüm seçenekleri sunuyoruz. Servisimiz en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır.