PETEK TEMİZLEME

Petek Temizliği
Petek bakım ve temizliği konusunda Çorlu ve Tekirdağ çevresinde hizmet vermekteyiz.

Kış aylarında faturanın düşmesinde petek temizliği önemli rol oynamaktadır. Peteklerin içinde biriken kireç ve tortular, ısınmayı engeller. Peteğin tıkanması ve bu nedenle su devri zorlaşır. Peteğinizin alt kısımları soğuksa temizliğe ihtiyacı var demektir. Ayrıca dereceyi verdiğiniz halde petek ısınmıyorsa veya az ısınıyorsa bizi arayın. Bu durumda peteğinizin temizlenmesi gerekir.

Suyun ısınması ile birlikte kireç artıklarının temizlenmesi özel makinelerle gerçekleşebilir. Bunun için profesyonel elemanlarımız kısa sürede çözüm üretmektedir. Petek temizliği işleminin ardından kış aylarında daha iyi ısınabilirsiniz.

Kış Aylarında Rahat Edin

Faturaların düşmesinde etkili olan petek temizliği, özel makinelerle yapılmaktadır. Peteğin tıkanması ile birlikte kombi daha fazla çalışır. Petek ısınmadıkça kullanıcı dereceyi yükseltir. Bu şekilde fatura yüksek gelir. Ayrıca petek yeterince ısınmadığı için yeterince ısınamazsınız. Bu nedenle peteğinizi kışa girmeden temizletmelisiniz.

Firmamız bu kategoride profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Özel makinelerle kısa zamanda etkili temizlik işlemi gerçekleştirmektedir. Temizleme işlemleri esnasında kombinin zarar görmemesine dikkat edilmektedir. Kombinizin zarar görmemesi için özel yöntemleri tercih ediyoruz. Güvenilir temizleme seçenekleriyle daha az fatura ödemeye başlarsınız.

Makineyle Petek Temizleme

Üç girişli olan bu makineler, kısa sürede temizleme işlemini gerçekleştiriyor. Tesisat suyu boşaltılıyor. Çıkışın bir ucu kombiye, bir ucu çıkış noktasına bağlanıyor. Üçüncü çıkış kirli atık su içindir. Bu üçüncü bölüm tuvalete veya lavaboya uzatılıyor.

Su rengi açılana kadar temizleme işlemi yapılıyor. Tortular kalıntılar ve kirli su tamamen temizlendikten sonra tesisat kapatılıyor. Su verildikten sonra peteğiniz artık daha iyi ısınacaktır. Özel makinelerle gerçekleştirilen bu temizleme işlemleriyle faturanız düşecektir.

Deneyim ve Tecrübe Önemlidir

Petek temizliğinde amatör yöntemler, etkili bir temizlik sağlamaz. Profesyonel temizlik yöntemleriyle peteğe yapışan kireçler çıkarılır. Petek içinde biriken kireçler profesyonel yöntemlerle temizlenebilir. İç kısımdaki kalıntıların çıkarılması, sıradan yöntemlerle mümkün değildir. Bu konuda tecrübeli firmamız sıradan yöntemlerin dışında profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Konusunda deneyimli elemanlarımız kısa sürede petekleri kullanılabilir hale getirmektedir.

Eleman kadromuz işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Gerekli bilgiye ve belgeye sahip eleman kadromuz, işini meslek edinmiştir. Yılların tecrübesiyle hizmet veren personelimiz, güvenilir hizmet seçeneklerine sahiptir. Petek temizliği işleminin ardından petekler test edilmektedir. Temizlik işleminden sonra farkı hemen fark edeceksiniz. Peteklerinizin özelliğine göre özel yöntemler geliştirilmektedir. Temizleme işleminde tesisat ve peteklerin özellikleri fiyatı belirlemektedir. Bütün petekler için özel temizlik yöntemimiz bulunmaktadır.

Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz

Yaz aylarında ve kış aylarında hizmet veren firmamız, her zaman göreve hazırdır. 7/24 hizmet kalitesini sunan şirketimiz, bu konuda çözüm üretmektedir. Bu kategoride yeni nesil cihazları tercih ediyoruz. Ayrıca konusunda deneyimli elemanlarla günün her saatinde hizmete hazırız. Müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle randevu alabilirsiniz. Adres bilgileri, kimlik bilgileri, petek tesisat bilgileri ve iletişim bilgileri unutulmamalıdır.

Sizin için en uygun zamana randevu veriyoruz. Randevuya gelmeden önce telefon açıyoruz. Müsait değilseniz sizin için yeni bir randevu açabiliriz. Hızlı, etkili ve pratik petek temizleme işlemleriyle zamandan kazandırıyoruz. Özel makinelerimiz saatler süren işlemi daha kısa sürede bitirmektedir. Konusunda deneyimli elemanlarımızla kış aylarında rahat edin. Faturanızın %30’lara kadar düşmesi için petek temizliği yaptırın.