SU KAÇAĞI BULMA

Su Kaçağı Bu

Su kaçağı bulma konusunda Çorlu ve Tekirdağ çevresinde hizmet vermekteyiz.

Su tesisatları, şehir hayatının en önemli ihtiyacıdır. Konutların kullanılabilirliği su tesisatları ile mümkündür. Su tesisatlarının montajlanması, tamiri ve bakımı uzmanlık ister. Firmamız, su kaçağı konusunda profesyonel eleman kadrosuyla hizmet ederek, suyu tekrar kullanılabilir hale getirmektedir.

Su tesisatlarının profesyoneller tarafından döşenmemesi, ilerleyen zamanlarda problem meydana getirir. Yanlış yöntemlerle gerçekleştirilen montaj işlemleri tıkanmalara ve kaçaklara neden olmaktadır. Ayrıca kötü malzemenin kullanılması da bu kategoride sorun teşkil etmektedir.

Profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme, kullanışlı bir tesisat için önemlidir. Firmamız su kaçağı tespiti ve diğer işlemlerde profesyonel işçiliği tercih etmektedir. Profesyonel işçiliğin yanı sıra kaliteli malzeme seçenekleri de tercih edilmektedir.

Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz 7/24 çözüm üretmektedir. Ekiplerimiz randevu sistemiyle çalışmaktadır. Adres, kimlik, arıza bilgisi ve iletişim bilgileri randevu esnasında verilmelidir. Bu bilgilerin doğruluğu zaman kaybını önlemektedir. Servisimiz sözleşilen tarihte adresinize gelmektedir. Gelmeden önce telefonla arıyoruz ve onayınızı bekliyoruz. Bir sorun çıkarsa randevu başka tarihe ertelenmektedir. Acil işlemler için de bizi her zaman arayabilirsiniz.

Su Kaçakları ve Tamiri

Evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda ve birçok yerde su kaçakları problemdir. Öncelikle kaçak tespiti önemlidir. Bazı kaçaklar gözle görülürken, bazı su kaçakları gözle görülmez. Bu gibi durumlarda profesyonel müdahale gerekir. Pratik ve etkili servis elemanlarımız, bu konuda güncel çözümler sunmaktadır. Akustik cihazlarla gerçekleştirilen kaçak tespiti, işinizi kolaylaştıracaktır.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz

Özel cihazlarla gerçekleştirilen su kaçağı tespitinde duvarları ve zemini kazmıyoruz. Eski yöntemlerde tesisatın üzeri kazınıyordu. Bu durumda fayanslar ve mermerler kırılıyordu. Ev sahibi tesisat masrafının yanı sıra inşaat masrafı ödemek zorunda kalıyordu.

Yeni nesil kaçak tamir ve bakım işlemleriyle bu kategoride pratik çözüm seçenekleri oluşturuyoruz. Evinizi inşaat alanına dönüştürmeden su kaçağı tespit ve tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Nokta Atışlı Tespit İşlemi

Su kaçağının tespit edilmesinde nokta atışlı yöntemler tercih edilmektedir. Bu yöntemle kaçağın olduğu nokta tam olarak tespit ediliyor. Tespit edilen yer kazılıyor ve o bölümdeki kaçak tamir ediliyor. Özel akustik cihazlar, kaçak olan bölgede farklı sinyaller vermektedir.

Elemanlarımız bu sinyallere göre kazma işlemi yapıyor. Tamir ve bakım işlemiyle su tesisatını eskisi gibi kullanmaya devam ediyorsunuz. Su tesisatı montajı, bakımı ve onarımı konusunda uzman ekiplerimiz, kısa sürede iş bitirmektedir.

Fabrika, İmalathane, Ofislerde Etkili Çözüm

Su kaçakları bazı durumlarda gözle görülebilir. Bu gibi durumlarda duvar ıslanır. Sızıntı elektrik tesisatlarına ulaşırsa elektrik arızası meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda hemen bizi arayabilirsiniz.

Gözle görülen veya görülmeyen bütün su kaçaklarında pratik çözüm sunuyoruz. Parça destekli kaçak tamir ve bakım işlemlerimiz, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Yeni evlere sıfır tesisat döşeyen ekiplerimiz, bu konuda çözüm üretmektedir.

Deneyimli Eleman Kadrosu

Pratik çözüm seçenekleriyle kısa sürede su kaçaklarını önleyen firmamız, bu konuda uzman ekiplerle çalışıyor. Yılların tecrübesine sahip elemanlarımız, güncel hizmet kalitesi ile hareket etmektedir. İşinde yeterli deneyime sahip kadromuz, kısa zamanda iş teslimatı gerçekleştirmektedir. Kurumlar, okullar ve fabrikalar için pratik su tesisat tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Bakım ve onarım konusunda yeni nesil cihazlar tercih edilmektedir.