TESİSATÇI SERVİS

Çorlu Tesisatçı

Telefon ile bizimle irtibata geçerek çorlu tesisatçı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp hattından da konum atmak suretiyle bize adres bildirebilirsiniz. Randevulu bir sistem ile çalışıyoruz.

Bekletme olmadan, çok hızlı ve profesyonel bir şekilde tesisatçılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Firmamızda çalışan tüm personeller alanında uzman, deneyimli ve sertifikalıdır. Güler yüzlü hizmeti evlerinize ve adreslerinize getiriyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımımızla birçok farklı alanda istediğiniz kaliteyi sizlere sağlayan bir firmayız.

Kombi Montajı Hizmetlerimiz 

Kombi montajı çorlu tesisatçı hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Aldığınız kombilerin hızlı ve güvenli bir şekilde uygun yerlere monte edilmesini sağlıyoruz. Öncelikli olarak evlerinize bir keşif ekibi gönderiyoruz. Kombi için en uygun yerin neresi olduğunu tespit ediyoruz. Akabinde tüm talimatlara uyarak kombi montajını gerçekleştiriyoruz.

Gerekli malzemelerin tamamını personellerimiz yanında getirmektedir. Kombilerin doğru montajı için içerisinde yer alan aksesuarları kullanıyoruz. Teslimat kapsamı kontrol edildikten sonra montaj alanındaki ilk adımı gerçekleştiriyoruz. Atık gaz tahliye tipleri de tarafımızca incelenmektedir. Aynı zamanda elektrik bağlantı noktaları da tek tek kontrol edilmektedir.

Tarafımızca kontrol edilen bir diğer önemli nokta ise genleşme tankı kapasitesidir. Litre olarak tesisatın toplam hacmi ölçülür. Ön basınçların temel ayarları da kullanım kılavuzuna bakılarak yapılır. Pompa basma yüksekliği de deneyimli personellerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Aksi bir durumda gerekli parçalar değiştirilmekte ya da yenilenmektedir. Kombiler için her türlü yedek parça da firmamızda bulunmaktadır. Değiştirilmesi gereken parçalar için de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra hızlı olduğu kadar güvenli hizmetler almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Hizmetlerimiz 

Tesisatçı hizmetlerimiz arasında su kaçağı tespiti yer almaktadır. Kendi imkanlarında ofislerindeki ve evlerindeki su kaçağının nedenini bulamayanlar bizi arayabilir. Kırıp dökmeden, pratik bir şekilde su kaçaklarının nedenini ve kaynağını tespit ediyoruz. Teknoloji destekli ekipmanlarımız ile beraber size hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ettiriyoruz.

Özel kimyasallar kullanarak dakikalar içerisinde su kaçağına dair bilgiler ediniyoruz. Edindiğimiz bilgileri de sizlerle paylaşıyoruz. Su kaçağını tespit ettikten sonra problemi çözmek için de yeterli ekipmanımız mevcuttur.

Ek olarak kullandığımız termal kameralar da bulunuyor. Bu kameraları kullanarak insan elinin uzanamayacağı noktalardaki su kaçaklarını dahi dakikalar içerisinde tespit ediyoruz. Aynı zamanda dinleme cihazları da bizde bulunan bir diğer ekipman. Bu cihazı da aktif olarak kullanarak kaçakların tespitini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapıyoruz.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz 

Tesisatlar içerisinde yer alan peteklerin temizliği için de bizimle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Belli başlı nedenlerle tıkanan peteklerin temizliğini kademeli olarak yapıyoruz. Peteği tıkayan ana unsurları tespit etmek için de teknolojiden faydalanmaktayız.

Sadece birkaç saat içerisinde yaşama alanlarınızdaki peteklerin temizliğini rafine bir şekilde yerine getiriyoruz. Temizlediğimiz petekler en az birkaç yıllık süreç içerisinde sorun çıkarmayacak ölçüde yenilenmektedir. Isı kaynakları için önemli olan peteklerin profesyonel temizliği için piyasadaki en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Diğer Hizmetlerimiz 

Ev ve ofislerinizdeki her türlü tesisatın bakımı ve onarımı için firmamız yıllardan beri hizmet yürütmektedir. Aynı zamanda teknik servis hizmetlerimiz de 7/24 mevcuttur. Orijinal yedek parçalar da firmamız bünyesinde mevcut. Parçaların yenilenmesini isteyen müşterilerimizin telefonlarını da bekliyoruz.